Banner Bazar - Kinsky.sk

Kinsky.sk - Bazár - Lacnejšie, výhodnejšie, so zárukou 12 mesiacov

V kategórii bazár produktov nájdete tovar odkúpený od súkromných osôb ako aj firiem. Nachádzajú vykúpené softvérové licencie, počítače, notebooky, pc komponenty, pc príslušenstvo a herné konzoly. Každý jeden vykúpený produkt dôkladne otestujeme a preveríme jeho funkčnosť. Všetok bazárový tovar je oproti novému vo výraznej zľave avšak ho máme na sklade väčšinou len v obmedzenom počte, preto ak máte o tovar záujem odporúčame ho hneď objednať.

Trieda kvality - A

Toto označenie nájdete pri produktoch fyzického charakteru ako sú: Počítače, Notebooky, PC príslušenstvo, PC komponenty. Označuje produkty s minimálnym poškodením a vadami. Väčšinou sú to len rozbalené alebo vyskúšané produkty. Všetky informácie o stave produktu nájdete v jeho popise. Na požiadanie, zašleme kompletné detailné fotky.

Trieda kvality - B

Toto označenie nájdete pri produktoch fyzického charakteru ako sú: Počítače, Notebooky, PC príslušenstvo, PC komponenty. Označuje produkty s viditeľným poškodením a vadami. Väčšinou sú to len drobné nedostatky vo forme výrazných škrabancov alebo minimálne chýbajúce úlomky z konštrukcie produktu. Všetky informácie o stave produktu nájdete v jeho popise. Na požiadanie, zašleme kompletné detailné fotky.