Zoznam produktov podľa značky Bazár

Kinsky.sk | Bazár - Lacnejšie, výhodnejšie, so zárukou 12 mesiacov

V kategórii bazár produktov nájdete tovar odkúpený od súkromných osôb ako aj firiem. Nachádzajú vykúpené softvérové licencie, počítače, notebooky, pc komponenty, pc príslušenstvo a herné konzoly. Každý jeden vykúpený produkt dôkladne otestujeme a preveríme jeho funkčnosť. Všetok bazárový tovar je oproti novému vo výraznej zľave avšak ho máme na sklade väčšinou len v obmedzenom počte, preto ak máte o tovar záujem odporúčame ho hneď objednať.

Trieda kvality - A

Toto označenie nájdete pri produktoch fyzického charakteru ako sú: Počítače, Notebooky, PC príslušenstvo, PC komponenty. Označuje produkty s minimálnym poškodením a vadami. Väčšinou sú to len rozbalené alebo vyskúšané produkty. Všetky informácie o stave produktu nájdete v jeho popise. Na požiadanie, zašleme kompletné detailné fotky.

Trieda kvality - B

Toto označenie nájdete pri produktoch fyzického charakteru ako sú: Počítače, Notebooky, PC príslušenstvo, PC komponenty. Označuje produkty s viditeľným poškodením a vadami. Väčšinou sú to len drobné nedostatky vo forme výrazných škrabancov alebo minimálne chýbajúce úlomky z konštrukcie produktu. Všetky informácie o stave produktu nájdete v jeho popise. Na požiadanie, zašleme kompletné detailné fotky.

Nachádza sa tu 4 produktov.

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek
 • Office 2016 Pro Plus
  • Elektronická licencia
  Rýchle zobrazenie

  Office 2016 Pro Plus

  20,83 €

  Office 2016 Professional Plus - Použitá licencia Retail. Aktivácia pre 32-64-bitovej verzie. Licencia je určená pre všetky jazykové verzie. Odkaz na stiahnutie + inštalačné pokyny. Len pre nekomerčné použitie.

 • Office 2019 Pro Plus
  • Elektronická licencia
  Rýchle zobrazenie

  Office 2019 Pro Plus

  25,00 €

  Office 2019 Professional Plus - Použitá licencia Retail. Aktivácia pre 32-64-bitovej verzie. Licencia je určená pre všetky jazykové verzie. Odkaz na stiahnutie + inštalačné pokyny. Len pre nekomerčné použitie.

 • Win 10 Pro
  • Elektronická licencia
  Rýchle zobrazenie

  Windows 10 Professional

  15,83 €

  Windows 10 Professional - Použitá licencia OEM(Licencia z Win 7 Pro). Aktivácia pre 32-64-bitovej verzie. Licencia je určená pre všetky jazykové verzie. Odkaz na stiahnutie + inštalačné pokyny.

 • Win 7 Pro
  • Elektronická licencia
  Rýchle zobrazenie

  Windows 7 Professional

  14,17 €

  Windows 7 Professional - Použitá licencia OEM. Aktivácia pre 32-64-bitovej verzie. Licencia je určená pre všetky jazykové verzie. Odkaz na stiahnutie + inštalačné pokyny.