• Elektronická licencia
  • -55%

Microsoft Office 2019 Home and Student - Použitý

79G-05073
Použité

Elektronická verzia Office 2019 pre domácnosti a študentov. Klasické verzie programov Word, Excel, PowerPoint a OneNote vo vydaní 2019. Licencia na domáce použitie. Návod na inštaláciu, aktiváciu.

129,08 €
58,09 € 55%

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Čo je súčasťou balíka Microsoft Office 2019 pre domácnosti a študentov?

Office 2019 Home and student - obsah balíka

Nový balík Office 2019 Home and Student je balík, ktorý spĺňa všetky požiadavky väčšiny používateľov. Je to ideálne riešenie pre študentov a domácich používateľov. Spĺňa všetky požiadavky kladené na kancelársky softvér. Aplikácia Office 2019 Home and Student sa ideálne hodí na všetky tieto úlohy, či už chcete vytvoriť domácu úlohu, bezplatné texty, obchodné listy, štítky, prezentácie alebo výpočty v tabuľkách . Vždy majte prehľad o všetkých svojich údajoch a úlohách v budúcnosti. S pomocou Office 2019 pre domácnosti a študentov zvládnete akúkoľvek úlohu a dosiahnete najlepšie možné výsledky. Nechajte sa inšpirovať týmto novým kancelárskym produktom! Ako už názov napovedá, Office 2019 Home and Student nie je softvérová súprava používaná v komerčnom prostredí. Funkcie, ktoré možno poznáte z profesionálneho prostredia, ako napríklad Skype for Business, nie sú zahrnuté. Môžete sa však tešiť na všetky súčasné verzie absolútnych klasík balíka Microsoft Office.

Zakúpením Office 2019 Home and Student získajte nasledujúce programy:

Word 2019: navrhnite profesionálne dokumenty a oživte svoje nápady.

Excel 2019: Vytvárajte tabuľky, vzorce a hodnoty pomocou profesionálnych a kvalitných analytických nástrojov.

PowerPoint 2019: Urobte veľký dojem pomocou médií a profesionálnych prezentácií.

OneNote: Digitálny poznámkový blok.

Microsoft Office 2019 pre domácnosti a študentov pre Windows 10

Office 2019 Home and Student môže byť použitý na akomkoľvek PC(okrem macOS). Táto licencia nepodporuje mobilné aplikácie ani používanie ďalších zariadení, ako sú smartfóny alebo tablety. Zahŕňa to však pripojenie k cloudovej službe OneDrive. S Office 2019 Home and Student je predĺžená podpora na dva roky a základná podpora na päť rokov.

Práca s priateľmi v reálnom čase Pomocou aplikácie

Office 2019 Home a Student môžete napríklad ľahko a rýchlo zdieľať údaje, fotografie, dokumenty alebo iné súbory s priateľmi a známymi prostredníctvom cloudovej služby OneDrive. Umožňuje vám tiež pracovať na rovnakých súboroch s ostatnými v reálnom čase. V cloude máte 15 GB úložného priestoru. Ďalšou zaujímavou novinkou sú adaptívne kancelárske aplikácie v Office 2019 Home and Student , ktoré analyzujú, hodnotia a automaticky optimalizujú vaše pracovné metódy a často vykonávanú prácu. Novinkou je aj tzv. Čierna téma priaznivá pre oči, ktorá vám ponúka tmavšie pozadie a spríjemňuje dlhú prácu na obrazovke.

Microsoft Office 2019 Home and Student umožňuje efektívnu a multimediálnu prácu

Aplikácia Office 2019 Home and Student vám uľahčuje prácu na počítači alebo notebooku. Napríklad môžete otvárať, upravovať a ukladať súbory PDF priamo v programe Word. Teraz je možná integrácia online videí priamo do dokumentu programu Word. Tým sa rozširuje rámec pre nové multimediálne súbory. Aplikácia Office 2019 Home and Student tiež ponúka nové šablóny v prezentačnom programe PowerPoint 2019 , ako aj nové zarovnávacie funkcie a ďalšie nástroje na návrh, ktoré uľahčujú vytváranie prezentácií. S aplikáciou Office 2019 Home a Student vytvorila spoločnosť Microsoft balík, ktorý je pre vás optimálny podporované vo vašej práci.

  • Upozornenie: Tento produkt je určený len pre Windows 10 a novší!

Systémové požiadavky

Procesor: 1 gigahertz (Ghz) ​​alebo rýchlejší procesor x86 alebo x64-bit 

Operačná pamäť RAM: 1 GB RAM (32 bitov); 2 GB RAM (64-bitový)

Pevný disk: min. K dispozícii je 3,0 GB voľného miesta na pevnom disku

Displej: rozlíšenie 1024x576

Operačný systém : Windows 10 a novší a .NET 3.5 alebo vyšší.

Grafika: Grafické hardvérové ​​zrýchlenie vyžaduje grafickú kartu DirectX 10.

Ďalšie systémové požiadavky:

Internet Explorer 8, 9, 10, 11

Firefox 10.x a novší

Chrome 17.x. a novší

Pre aktiváciu produktu vyžaduje internetové pripojenie.

79G-05073
Použité
120 ks

Dokumentácia

Typ licencie
Elektronická licencia
Forma distribúcie
Inštalácia na stiahnutie online
Počet zariadení
1 (PC)
Spôsob licencovania
Trvalá licencia
Jazyková verzia
Multijazyčný (Všetky dostupné jazyky. Napr. SK, CZ, EN...)
Aktivácia
Online / Telefonicky
Názov
Microsoft Office 2019 Home and Student / Pre domácnosti a študentov
Prenositeľnosť licencie
Áno
Použitie
Nekomerčné použitie
Operačný systém
Windows 10 a novší
Poznámka
Tento produkt neobsahuje originálne balenie.

Špecifické vlastnosti

9 ďalšie výrobky v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (1)
Hodnotenie