• Elektronická licencia
  • -85%

Microsoft Office 2016 Professional - Použitý

269-16805
Použité

Elektronická verzia Office 2016 Professional. Klasické verzie programov Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher a OneNote vo vydaní 2019. Licencia na domáce použitie aj pre podnikanie. Návod na inštaláciu, aktiváciu.

440,95 €
66,14 € 85%

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Čo je súčasťou balíka Microsoft Office 2016 Professional?

Microsoft Office 2019 Professional

V novom kancelárskom balíku je veľa nových funkcií. To zahŕňa napr. vkladanie textu perom, výkonnejšia analýza údajov v Exceli a veľa nových nástrojov na prezentáciu v PowerPoint. Program Word poskytuje „čiernu tému“, ktorá je pre oči omnoho jednoduchšia pre dlhú prácu na obrazovke. K dispozícii je tiež funkcia prevodu textu na reč a funkcia viacerých dotykov na zjednodušenie manipulácie s dotykovými obrazovkami. Všetky funkcie je možné používať prostredníctvom klávesnice, myši alebo iných dostupných vstupných zariadení. Funkcie dotykového displeja sú optimalizované pre použitie v systéme Windows 7 a Windows 10.

Funkčnosť produktu a grafický výkon sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie systému. Niektoré funkcie môžu vyžadovať dodatočný alebo rozšírený hardvér alebo pripojenie na server. Funkcie na správu súborov v cloude vyžadujú OneDrive, OneDrive for Business alebo SharePoint. Na pridelenie licencie sa vyžaduje účet Microsoft alebo účet organizácie Microsoft.

Poznámka: Aby ste naplno využili funkcie hovorov a stretnutí Skype for Business, potrebujete štandardný prenosný počítač alebo videokameru USB 2.0, mikrofón a výstupné zvukové zariadenie.

Zakúpením Office 2016 Professional získajte nasledujúce programy:

Microsoft Word 2016: Profesionálne vytváranie a úpravy dokumentov s rozsiahlymi možnosťami úpravy a dizajnu.

Microsoft Excel 2016: Profesionálne softvérové riešenie pre správu, analýzu a vyhodnocovanie údajov a tabuliek.

Microsoft PowerPoint 2016: Populárny prezentačný program na vytváranie vysoko kvalitných prezentácií s multimediálnymi funkciami.

Microsoft Outlook 2016: Maximálna produktivita pre správu e-mailov, e-mailových účtov, údajov kalendára, kontaktov a schôdzok.

Microsoft Publisher 2016: perfektný nástroj na navrhovanie profesionálnych tlačových produktov, ako sú Reklamný materiál a letáky atď.

Microsoft Access 2016: Rýchla tvorba a efektívna správa databáz.

Microsoft Office 2016 Professional: nepretržitý vývoj programov

Microsoft pokračuje vo vývoji svojich produktov, aby vyhovel rastúcim požiadavkám používateľov. Teraz je napríklad možné využívať nové technológie, ako napr Vložte 4K videa do PowerPoint prezentácií. V programe Word môžete pracovať s voľne škálovateľnými súbormi SVG, ktoré na jednej strane šetria úložný priestor a na druhej strane umožňujú oveľa flexibilnejšie spracovanie. Microsoft sa tiež snaží optimalizovať všetky aplikácie z hľadiska ich bezpečnosti, použiteľnosti a užívateľskej prívetivosti.

Profesionálna cloudová služba Office 2016: OneDrive so sieťami v reálnom čase

Dosiahnutie výsledkov ako tím: Microsoft Office Professional 2016 umožňuje spoluprácu ako tím na dokumentoch alebo projektoch súčasne. Komunikácia v tíme umožňuje vytváranie sietí v reálnom čase prostredníctvom cloudovej služby OneDrive. Niekoľko ľudí môže súčasne robiť zmeny v dokumente, ktoré sú okamžite viditeľné pre všetkých ostatných.

Na jednej strane vám MS Office Professional 2016 umožňuje automaticky synchronizovať údaje na zariadeniach s OneDrive. Na druhej strane máte tiež prístup k vašim údajom v cloude odkiaľkoľvek na svete. Balík Microsoft Office 2016 Professional vám poskytuje 15 GB úložného priestoru v cloudu OneDrive. Úložnú kapacitu môžete kedykoľvek zvýšiť.

Microsoft Office Professional 2016: perfektný nástroj pre každodennú prácu

MS Office Professional 2016 obsahuje všetky dôležité programy spoločnosti Microsoft v jednom balíku, ktorý vás dokonale pripraví na každodennú prácu so všetkými výzvami. S balíkom Office 2016 Professional môžete robiť všetku svoju prácu v kancelárii rýchlo a efektívne.

Systémové požiadavky

Procesor: 1 gigahertz (Ghz) ​​alebo rýchlejší procesor x86 alebo x64-bit 

Operačná pamäť RAM: 1 GB RAM (32 bitov); 2 GB RAM (64-bitový)

Pevný disk: min. potrené je 4,0 GB voľného miesta na pevnom disku

Displej: rozlíšenie 1024x576

Operačný systém : Windows 7 a novší a .NET 3.5 alebo vyšší.

Grafika: Grafické hardvérové ​​zrýchlenie vyžaduje grafickú kartu DirectX 10.

Ďalšie systémové požiadavky:

Internet Explorer 8, 9, 10, 11

Firefox 10.x a novší

Chrome 17.x. a novší

Pre aktiváciu produktu vyžaduje internetové pripojenie.

269-16805
Použité
58 ks

Dokumentácia

Typ licencie
Elektronická licencia
Forma distribúcie
Inštalácia na stiahnutie online
Počet zariadení
1 (PC)
Spôsob licencovania
Trvalá licencia
Jazyková verzia
Multijazyčný (Všetky dostupné jazyky. Napr. SK, CZ, EN...)
Aktivácia
Online / Telefonicky
Názov
Microsoft Office 2016 Professional
Prenositeľnosť licencie
Áno
Použitie
Komerčné použitie, Nekomerčné použitie
Operačný systém
Windows 7 a novší

Špecifické vlastnosti

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

9 ďalšie výrobky v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (0)