• Elektronická licencia
  • -80%

Microsoft Office 2019 Professional - Použitý

269-17068
Použité

Elektronická verzia Office 2019 Professional. Klasické verzie programov Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher a OneNote vo vydaní 2019. Licencia na domáce použitie aj pre podnikanie. Návod na inštaláciu, aktiváciu.

415,55 €
83,11 € 80%

 

Online podpora dostupná v čase: 8-18:00 počas pracovných dní

 

Tovar odosielame do 24 hodín od prijatia platby

 

Ušetrite peniaze a nakúpte viac za menej

Čo je súčasťou balíka Microsoft Office 2019 Professional?

Microsoft Office 2019 Professional

V novom kancelárskom balíku je veľa nových funkcií. To zahŕňa napr. vkladanie textu perom, výkonnejšia analýza údajov v Exceli a veľa nových nástrojov na prezentáciu v PowerPoint. Program Word poskytuje „čiernu tému“, ktorá je pre oči omnoho jednoduchšia pre dlhú prácu na obrazovke. K dispozícii je tiež funkcia prevodu textu na reč a funkcia viacerých dotykov na zjednodušenie manipulácie s dotykovými obrazovkami. Všetky funkcie je možné používať prostredníctvom klávesnice, myši alebo iných dostupných vstupných zariadení. Funkcie dotykového displeja sú optimalizované pre použitie v systéme Windows 10.

Funkčnosť produktu a grafický výkon sa môžu líšiť v závislosti od konfigurácie systému. Niektoré funkcie môžu vyžadovať dodatočný alebo rozšírený hardvér alebo pripojenie na server. Funkcie na správu súborov v cloude vyžadujú OneDrive, OneDrive for Business alebo SharePoint. Na pridelenie licencie sa vyžaduje účet Microsoft alebo účet organizácie Microsoft.

Poznámka: Aby ste naplno využili funkcie hovorov a stretnutí Skype for Business, potrebujete štandardný prenosný počítač alebo videokameru USB 2.0, mikrofón a výstupné zvukové zariadenie.

Zakúpením Office 2019 Professional získajte nasledujúce programy:

Microsoft Word 2019: Profesionálne vytváranie a úpravy dokumentov s rozsiahlymi možnosťami úpravy a dizajnu.

Microsoft Excel 2019: Profesionálne softvérové riešenie pre správu, analýzu a vyhodnocovanie údajov a tabuliek.

Microsoft PowerPoint 2019: Populárny prezentačný program na vytváranie vysoko kvalitných prezentácií s multimediálnymi funkciami.

Microsoft Outlook 2019: Maximálna produktivita pre správu e-mailov, e-mailových účtov, údajov kalendára, kontaktov a schôdzok.

Microsoft Publisher 2019: perfektný nástroj na navrhovanie profesionálnych tlačových produktov, ako sú Reklamný materiál a letáky atď.

Microsoft Access 2019: Rýchla tvorba a efektívna správa databáz.

Microsoft Office 2019 Professional: nepretržitý vývoj programov

Microsoft pokračuje vo vývoji svojich produktov, aby vyhovel rastúcim požiadavkám používateľov. Teraz je napríklad možné využívať nové technológie, ako napr Vložte 4K videa do PowerPoint prezentácií. V programe Word môžete pracovať s voľne škálovateľnými súbormi SVG, ktoré na jednej strane šetria úložný priestor a na druhej strane umožňujú oveľa flexibilnejšie spracovanie. Microsoft sa tiež snaží optimalizovať všetky aplikácie z hľadiska ich bezpečnosti, použiteľnosti a užívateľskej prívetivosti.

Kancelárska aplikácia Office 2019 Professional je optimalizovaná pre systém Windows 10. Upozorňujeme, že tento programový balík nie je možné spustiť na zariadeniach, ktoré používajú staršiu verziu systému Windows. Windows 10 je potrebný na prevádzku balíka Office 2019 Professional a dôležitá požiadavka.

Profesionálna cloudová služba Office 2019: OneDrive so sieťami v reálnom čase

Dosiahnutie výsledkov ako tím: Microsoft Office Professional 2019 umožňuje spoluprácu ako tím na dokumentoch alebo projektoch súčasne. Komunikácia v tíme umožňuje vytváranie sietí v reálnom čase prostredníctvom cloudovej služby OneDrive. Niekoľko ľudí môže súčasne robiť zmeny v dokumente, ktoré sú okamžite viditeľné pre všetkých ostatných.

Na jednej strane vám MS Office Professional 2019 umožňuje automaticky synchronizovať údaje na zariadeniach s OneDrive. Na druhej strane máte tiež prístup k vašim údajom v cloude odkiaľkoľvek na svete. Balík Microsoft Office 2019 Professional vám poskytuje 15 GB úložného priestoru v cloudu OneDrive. Úložnú kapacitu môžete kedykoľvek zvýšiť.

Microsoft Office Professional 2019: perfektný nástroj pre každodennú prácu

MS Office Professional 2019 obsahuje všetky dôležité programy spoločnosti Microsoft v jednom balíku, ktorý vás dokonale pripraví na každodennú prácu so všetkými výzvami. S balíkom Office 2019 Professional môžete robiť všetku svoju prácu v kancelárii rýchlo a efektívne.

  • Upozornenie: Tento produkt je určený len pre Windows 10 a novší!

Systémové požiadavky

Procesor: 1 gigahertz (Ghz) ​​alebo rýchlejší procesor x86 alebo x64-bit 

Operačná pamäť RAM: 1 GB RAM (32 bitov); 2 GB RAM (64-bitový)

Pevný disk: min. potrené je 4,0 GB voľného miesta na pevnom disku

Displej: rozlíšenie 1024x576

Operačný systém : Windows 10 a novší a .NET 3.5 alebo vyšší.

Grafika: Grafické hardvérové ​​zrýchlenie vyžaduje grafickú kartu DirectX 10.

Ďalšie systémové požiadavky:

Internet Explorer 8, 9, 10, 11

Firefox 10.x a novší

Chrome 17.x. a novší

Pre aktiváciu produktu vyžaduje internetové pripojenie.

269-17068
Použité
42 ks

Dokumentácia

Typ licencie
Elektronická licencia
Forma distribúcie
Inštalácia na stiahnutie online
Počet zariadení
1 (PC)
Spôsob licencovania
Trvalá licencia
Jazyková verzia
Multijazyčný (Všetky dostupné jazyky. Napr. SK, CZ, EN...)
Aktivácia
Online / Telefonicky
Názov
Microsoft Office 2019 Professional
Použitie
Komerčné použitie, Nekomerčné použitie
Operačný systém
Windows 10 a novší

Špecifické vlastnosti

9 ďalšie výrobky v rovnakej kategórii:

chat Komentáre (0)